Nasi klienci

 Powrót do Nasi klienci

Odbiorcami naszych produktów są użytkownicy nurkujący w celach rekreacyjnych, jak i zawodowych. Szeroka rzesza osób docenia jakość i funkcjonalność skafandrów suchych i mokrych w wersji standardowej.

Klientom o bardzo wyspecjalizowanych potrzebach oferujemy gamę skafandrów w wersji specjalnej. Przykładem takiej wersji jest między innymi ubiór suchy przeznaczony do nurkowania we wrakach zatopionych statków. Ubiór ten jest kombinacją połączenia dwóch materiałów, tj. trilaminatu i cordury oraz zastosowania dodatkowych opcji w konstrukcji.

Posiadamy także dwie wersje ratownicze skafandrów suchych  do działań na wodzie i na lodzie, dlatego też naszymi klientami od wielu lat są specjalistyczne jednostki ratownictwa.

Dla potrzeb sił specjalnych również oferujemy modele skafandrów, uwzględniające specyfikę działania tychże jednostek. Naszymi klientami a zarazem współpracownikami są także eksperci w nurkowaniu głębokim i jaskiniowym, czyli Nuno Gomes i Philippe Moye.

 

Od wielu lat firma w swych działaniach uwzględniała Klientów pragnących nabyć skafander indywidualny pod różnymi względami (ciekawy zestaw kolorystyczny, szycie na miarę, dodatkowe opcje w zakresie konstrukcji, dodatkowe oznaczenia ). Grupa takich klientów powiększa się z roku na rok, co świadczy o rosnącym zapotrzebowaniu na skafandry w takiej wersji. Dlatego, w sposób świadomy decydujemy się na udostępnienie usługi, polegającej na autorskim zaprojektowaniu swojego skafandra. Służy temu nasza nowa strona internetowa, która umożliwia Klientowi korzystanie z szeregu możliwości aranżacyjnych, obejmujących dobór kolorystyki, aplikacji zdobniczych oraz opcji konfiguracyjnych.

Jesteśmy głęboko przekonani, iż oferta skafandrów indywidualnych zainteresuje tych wszystkich, których potrzeby i oczekiwania wykraczają poza standardowe wersje skafandrów, powszechnie dostępnych na rynku.

 

webmaster: NetShock.pl